HippoLine op Hypothekenevent 2012

Het Hypotheken Event wordt alweer voor de 21ste keer georganiseerd. Het Hypotheken Event is het platform waar banken en intermediair samenkomen om met elkaar te praten en geïnspireerd te raken. Ook HippoLine is aanwezig, als spreker en als standhouder.

Het thema van het Event is: Brengt de markt bij elkaar. Maak uw strategie bestendig voor de markt van nu en de consument van morgen. De speerpunten zijn de gevolgen van de woonvisie en hypotheekbeleid, klantbehoefte en consumentenvertrouwen de servicegeoriënteerde organisatie.

 

header-hypo12.jpg

Tijdens het Hypothekenevent, dat in 2012 plaats zal vinden op 14 en 15 februari in het Krasnapolsky hotel, zal Mirjam van Kooten Mirjam van Kooten een discussie leiden aan de Hypothekentafel. Zij neemt u mee in de discussie over de toegevoegde waarde van social media statistieken voor de analyse van hypotheken data. Kan het volgen van trends in de social media duidelijk maken waar uw klanten hun aandacht aan geven? Welk inzicht kan social media geven in hoe uw klanten zich gaan acteren als persoon of als groep? Welke mogelijkheden bieden social media voor hypotheekverstrekers?

Geïnteresseerd? Meer informatie over het Hypothekenevent of neem contact met ons op.

Terug

HDN biedt informatie

Het Hypotheken Data Netwerk (HDN) is hèt platform voor digitale communicatie tussen het intermediair en maatschappij. HDN ondersteunt het intermediair en maatschappij bij het gehele proces van offerte aanvraag tot het verzenden en ontvangen van portefeuilleoverzichten.

HippoLine in de pers

HippoLine haalt regelmatig de pers dankzij innovatieve oplossingen en partnerships. Zo heeft HippoLine samen met De Hypotheekshop de eerste QlikView applicatie op de iPad gemaakt. En daarmee is De Hypotheekshop die de iPad vooral vanuit een zakelijk persperctief inzet. Deze ontwikkeling is de pers niet ontgaan en HippoLine en De Hypotheekshop haalde de nationale en de internationale pers

Florius biedt toegevoegde waarde

Florius geeft haar accountmanagers waardevolle informatie waarmee zij het intermediair kunnen adviseren over het eigen werkgebied. Op deze manier wil Florius haar innovatiekracht en zekerheid bieden aan de zelfstandig opererende tussenpersoon.

HippoLine BV

Papendorpseweg 53-59
3528 BJ  Utrecht

t   030 799 1429

m  06 420 33 191 (Mirjam van Kooten)

f   030 799 1111